[ GLZ Design Mimarlık ]

Sosyal Alan Mimari Tasarım

İç mimari tasarım ve mimari çalışmalar, gündelik çalışmaların içerisinde yer almaktadır. Firmamız, çeşitli bina iç ve dış tasarımları ile birlikte sosyal alan tasarımları da yapmaktadır. Sosyal alan mimari çalışmalarının tüm aşamalarını, alanında uzman ekiplerimiz ile ihtiyaca yönelik olarak yapıyoruz. Sosyal alanlar için tasarım çalışmaları yaparken, çevreye duyarlı projeler geliştirilmektedir.

Sosyal alanlar için yapılan tasarım çalışmalarında, isteklere değil ihtiyaçlara yönelik özel çalışmalar yapıyoruz. Dünyanın farklı bölgelerinde çeşitli tasarım çalışmalarını görmek mümkündür. Tecrübeli elemanlarımız, yapılacak olan her çalışma için çevreye duyarlı ve uyumlu yeni fikirler geliştirmektedir. İnsanların kullanabileceği tüm sosyal alanların ihtiyaca yönelik ve modern olmasını sağlıyoruz.

Çevreye Uyumlu Tasarımlar

Zaman geçtikçe dünyada küresel ısınma gibi çeşitli sorunların ortaya çıktığı görülmektedir. Yeni yapılacak tüm çalışmalarda, ekolojik sorunlara karşı duyarlı olmaya özen gösteriyor ve çevreye duyarlı projeler geliştiriyoruz. Sosyal alanların tüm mimari çalışmalarının ekolojik duyarlılığa sahip olması, yapmış olduğumuz projelerin kalitesini ortaya koymaktadır.

İhtiyaçlara göre tesis ve bina projeleri geliştirilirken, yeşil alanların korunması ve bu alanların artırılmasına yönelik tasarımlar için sürekli yeni fikirler ortaya koyuyoruz. Çevreye uyumlu tasarımlar yaparken, yapıların görüntülerinin çevre yapısına uygun olmasına dikkat edilir. Mimari danışmanlık hizmetlerimizi sunarken, her zaman çevre duyarlılığını ön plana çıkartıyor ve projelerin bu yönde hazırlanmasını sağlıyoruz.

Tasarım Malzemeleri Seçimi

Sosyal alanlar için projeler geliştirirken, sosyal sorumluluk ile çevre duyarlılığını birleştirmeye çalışıyoruz. Tasarım çalışmalarımızda, giderek tükenen değil, geri dönüştürülebilir ürün kullanımına özen gösteriyoruz. Sosyal alanlarda kullanılan malzemelerin seçiminde ekolojik hassasiyete her zaman dikkat ediyoruz. Sosyal alanların ihtiyaçlara göre tasarlanması, daha fazla kişi tarafından daha sık ve rahat kullanılmasını sağlar. Tüm müşterilerimizin bizlerden talep edebilecekleri hizmetler şunlardır.

  • İç mimari tasarım ve proje geliştirme,
  • Proje yönetim danışmanlığı,
  • Mimari danışmanlık hizmeti,
  • Uygulama kontrolörlüğü,
  • Proje yönetimi,
  • İnşaat taahhüt hizmetleri,

Sosyal alanlarla ilgili tasarım çalışmaları, Avrupa merkezli geliştirilmeye başlanmıştır. Firmamız, ülkemiz genelinde birçok projeye imza atarak modern alanların oluşturulmasına katkı sunuyor.

Tasarım Çalışmalarında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sosyal alanlar, toplumların modern yaşam imkanlarından faydalanmasını sağlar. Sosyal alanlarla ilgili yapılan tüm tasarım çalışmalarının, günün ihtiyaçlarına uygun yapılması kaçınılmaz bir ihtiyaçtır. İç tasarım ve mimari danışmanlık hizmetlerimizde, müşterilerimizin nelere dikkat etmesi gerektiğini gösteriyoruz.

  • Sosyal alan tasarımlarında ekolojik sorumluluk göz önünde bulundurulmalıdır,
  • Estetik görüntüye önem verilmelidir,
  • Kaliteli ve dönüştürülebilir malzemeler kullanılmalıdır,
  • İstekler değil ihtiyaçlar ön plana çıkartılmalıdır.

Uzman kadromuz ile çevre yapısına uygun sosyal alanların tasarlanması için sürekli yenilikler peşinde koşuyoruz. Yeni fikirleri harmanlayarak en iyi projeleri ortaya koyuyoruz.

Mimari ve Sosyal Alanlar

Nüfusun artması ve şehirleşme yapılarının modernleşmesi ile birlikte akıllı şehir planlamaları yapılmaya başlanmıştır. Sosyal alanlar olarak kullanılan yapıların sürdürülebilir olabilmesi için mimari tasarımlarının uzmanlar tarafından yapılması gerekir. Sosyal alan yapılarının, iç mimari tasarımı, çevre düzenlemesi ve tasarımlarda kullanılacak olan malzeme seçimleri, firmamız tarafından yapılır. Hazırlanan mekanların, toplumların ihtiyaçlarına yönelik olması için birçok çalışma örneğini ortaya koyarak en uygun olanını seçiyoruz.

Estetik Tasarımlar

Firmamız, 2016 yılından itibaren çeşitli tasarım çalışmaları ile hizmetlerini müşterilerine en hızlı şekilde ulaştırmaktadır. Sosyal alanların tasarımlarını hazırlarken tüm mimari çalışmaları ortaya koyuyoruz. Çevre ve yaşam alanlarının kalitesinin artırılmasını sağlayacak yeni projelerin geliştirilebilmesi için sürekli araştırmalar yapıyoruz.

Estetik tasarım çalışmalarımız sayesinde, proje geliştirdiğimiz sosyal alanların sürdürülebilirliğini ve kullanılabilir olma özelliğini artırıyoruz. Sosyal alanların ekolojik sorumluluk kapsamında tasarlanması, yapılacak işlemlerin ihtiyaçlara yönelik olmasını sağlıyor. Kaliteli malzeme kullanıyor ve uygun maliyetlerle gerekli çalışmaların gerçekleştirilmesi hedefleniyor.   

87

3D modelleme

Studio, eksiksiz bir 3D iç modelleme yelpazesi sunar

75

ODA ÖLÇÜMÜ

Projenin kusursuz tasarımının geliştirilmesi

85

2d Planlama

Harika görselleştirme için 2D planlama sağlıyoruz

[ testimonials ]

What People Say

"You will never fake the feeling of being in such a place. The live minimalism base on the natural materials & alive unprocessed."
Anna Paulina
Client of Company
"You will never fake the feeling of being in such a place. The live minimalism base on the natural materials & alive unprocessed."
Pablo Gusterio
Client of Company
"You will never fake the feeling of being in such a place. The live minimalism base on the natural materials & alive unprocessed."
Kristina Lee
Client of Company