[ GLZ Design Mimarlık ]

Restaurant Cafe Mimari Tasarım

Uzman ekibimizle gelişen fikirlerimizi uygulamak için yeni adımlar atıyoruz. Bu sektördeki en önemli prensimiz trendleri takip eden taraf değil, trendleri meydana getiren taraf olmak. Size yardımcı olabileceğimiz konular arasında restaurant mimari tasarım projelerini oluşturmak ve uygulamak yer alıyor. Heyecan verici projelerimizle son hızla büyüyor ve gelişiyoruz.

Trend Mimari Tasarımlar

Yaptığımız işte en büyük heyecanımız mekanlara anlam katmak ve kişiye özel hale getirmek. Trendleri takip etmek yerine trendleri oluşturan taraf olmak için yıllarımızı harcadığımızı söyleyebiliriz.

Bir işi heyecanlı hale getirmek, ekibimizin en büyük arzusudur. Değişen dünya ve fikirler bize yol gösterirken, projeye anlam katmanın verdiği heyecanı sizlerle birlikte yaşıyoruz. İhtiyaçlarınızı dinleriz ve biliriz. Sizin trendinizi oluşturur, istediğiniz atmosferi mekanlarınızda yaşatmak için çalışırız. Çıtayı yükseltmek ve sizinle beraber güncel fikirler oluşturmak, göz alıcı mekanlar yaratmamızda büyük önem arz ediyor.

Cafe Mimari Tasarımlar

Hizmet alanımızda bulunan cafe mimari en çok ilgi duyan projelendirme hizmetleri arasındadır. İnsanların rahatlamak ve tatlı sohbetler etmek için uğradığı bu mekanlar özel bir mimari projeye ihtiyaç duyar. Cafe içerisi isteğe göre modern veya sıcak bir atmosfere sahip olabilir. İşletmenin sahibinin ve müşteri kitlesinin durumuna göre akıllıca fikirler düşünülür. Bu fikirleri oluşturmak ve uygulamaya sokmak zaman isteyen bir süreç olarak karşımıza çıkıyor. Düşünülecek ve uygulamaya konulacak bir işletme dolusu fikir bulunuyor.

Akıllı Projelendirme

Hizmetlerimizi yönetirken ve uygularken verdiğimiz en büyük ayrıcalık fikirlerimizi dijital bir ortamda canlandırabilmek oluyor. İşletme sahibinin ve müşteri odağının nerede olduğunu bulmak, mevcut atmosferi yakalayarak bunu dijital ortama dökmek oldukça zahmet ve süreç isteyen önemli bir adım. İsteklerinizi projeyi uygulama aşamasında önce dijital ortamda görüntülemek çoğu insanın isteyeceği bir durumdur. Bu görüntülere göre dilerseniz ekleme veya çıkarma yapabilmeniz mümkün hale geliyor.

Alanımızda Hangi Hizmetler Bulunuyor?

Projelendirme aşama ve hizmetlerimiz kişinin isteği ve kişisel arzusuna bağlıdır. Mekanın konumu ve müşteri kitlesi, neye ihtiyacınız olduğu konusunda daha iyi bir yol izlemek için faydalı fikirler sunabilir. Ekibimizle birlikte sizlere hizmetlerimiz hakkında konuşmaktan hevesliyiz. Alnımızda olan bazı hizmetlerden bahsedecek olursak;

  • İç Mimari tasarım
  • Projelendirme ve Uygulama
  • İç Mimarlık Danışmanlığı
  • Proje Yönetimi ve Danışmanlığı
  • Uygulama Kontrolü
  • Cafe ve Restaurant Mimarlık Hizmetleri

Uygulamaya koyduğumuz her bir faaliyet bizler için yeni bir heyecan anlamına geliyor. Heyecanlı ve sonucu görmek için sabırsızlanan bir ekip bu işin en iyi dostudur. Sonuca odaklanmak, işin sonunu tahmin edebilmek ve bundan heyecan duymak paha biçileme bir arzu. İsteklerinizin birebir uygulanması ve bundan duyduğunuz memnuniyet en önemli amacımızdır.

Bütçe Dostu Mimarlık Hizmetleri

Tüm bu önemli aşamaların yanında bütçe de önemli bir rol oynar. Şunu söylemeliyiz ki, yaptığımız işlere baktığımızda bütçe dostu bir projelendirme hizmeti sağlıyoruz. Uygun görülen teklifin kabul edilmesi halinde gerekli tüm faaliyetler başlamış olur.

İlk başta malzeme ve altyapı sistemlerinin tercihi önemli bir adım. Ardından uygulamalarımız çorap söküğü gibi ilerliyor. Süreci hızlandırıyor ve gerekli değişimlerle ilerliyoruz. Neticede yapım aşamasına şahit olacaksınız ve küçük değişikliklere yer vermek en büyük hakkınızdır. Bu aşamaları beraber geçiyoruz. İş ve şantiye güvenliğini ön planda tutarak projelendirme işlemimizi gerçekleştiriyoruz.

Müşteri Memnuniyetimiz

2016 yılından beri verdiğimiz kesintisiz hizmet doğrultusunda işletmenize ve kendi iş alanımıza değer katıyoruz. Sektöre bir şeyler aktarmak ve işletmelerinizde iz bırakmak memnuniyetinizi kazanmamız adına önem taşıyor. Sağladığımız projelendirme ve ödeme kolaylıklarını herkes için mümkün kılmak ve sektörde iz bırakmak için 30+ kişilik uzman ekiple durmadan çalışacağımızı bilmenizi isteriz. 

87

3D modelleme

Studio, eksiksiz bir 3D iç modelleme yelpazesi sunar

75

ODA ÖLÇÜMÜ

Projenin kusursuz tasarımının geliştirilmesi

85

2d Planlama

Harika görselleştirme için 2D planlama sağlıyoruz

[ testimonials ]

What People Say

"You will never fake the feeling of being in such a place. The live minimalism base on the natural materials & alive unprocessed."
Anna Paulina
Client of Company
"You will never fake the feeling of being in such a place. The live minimalism base on the natural materials & alive unprocessed."
Pablo Gusterio
Client of Company
"You will never fake the feeling of being in such a place. The live minimalism base on the natural materials & alive unprocessed."
Kristina Lee
Client of Company