[ GLZ Design Mimarlık ]

Okul Kampüs Mimari Tasarımı

Binaların iç tasarımları, verilen hizmet türüne göre yapıldığında, o hizmeti alanlar kendilerini daha huzurlu hissedecektir. İç mimari proje çalışmaları yapan bir firma olarak, okul mimari çalışmalarını profesyonel olarak yapıyoruz. Okullar için tasarım çalışmaları yaparken, yeni yapılacak olan bir eğitim tesisi için mimari projeler geliştiriyoruz.

Kullanılmakta olan okulların daha etkili olabilmesi ve görsel olarak tasarlanabilmesi için eğitsel tasarım çalışmaları yapıyoruz. Özel okullar için kurumsal kimlik oluşturacak özel tasarımlar geliştiriyor ve hazırladığımız projelerimizi dijital ortamda görsel olarak sunuyoruz. Okul inşaat süreçlerinin başlamasını sağlayacak tüm projeleri birlikte yapıyor ve ihtiyaca uygun çalışmaların ortaya çıkmasını sağlıyoruz.

Okul İç Tasarım Çalışmaları

Okul iç tasarım çalışmalarında, eğitmen ve öğrencilerin rahat edebileceği, ortamın kişiye huzur verebileceği yeni fikirleri ortaya koyuyoruz. Sürekli yeni projeler geliştiriyor ve tasarım çalışmaları çıtasını yükseklere taşıyoruz. Eğitim kurumları tarafından belirlenen tasarım bütçesine sadık kalarak, en modern çalışmalar, uzman ekiplerimiz tarafından en kısa sürede hazırlanır.

Okul iç tasarım çalışmalarına başlamadan önce mevcut yapının fotoğraflarını çekiyor ve bilgisayar ortamında yapılacak olan çalışmaları uygulamaya başlıyoruz. Yapılan projeler, görselleştirildikten sonra müşteri ile görüşmeler yapılarak, ihtiyaçlar belirleniyor. Bina içerisinde hiçbir işlem yapmadan müşterilerimize, projenin bitmiş halini gösteren görselleri sunuyor ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Kampüs Tasarımları

Kampüs mimari çalışmaları, geniş kapsamlıdır ve her zaman uzmanlık istemektedir. Kampüsler, şehir içerisinde ya da şehir dışında olsun, çevrenin yapısına ve ihtiyaç duyulan bina türlerine göre özel olarak tasarlanır. Kendisini sürekli geliştiren ve yenileyen firma olarak, okul ve kampüs tasarım hizmetleri ile ilgili müşterilerimize şu hizmetleri sunuyoruz.

  • Mimari danışmanlık hizmeti,
  • Proje yönetim danışmanlığı,
  • Proje yönetimi,
  • İç mimari tasarım ve proje geliştirme,
  • Uygulama kontrolörlüğü,
  • Tüm inşaat taahhüt hizmetleri,

Kampüs gibi geniş kapsamlı projelerde, tüm hizmetleri bir arada sunabiliyoruz. Geniş çalışma kadromuz, farklı alanlarda edindikleri uzmanlıkları ile müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlıyorlar.

İç Mimari Tasarımda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eğitim kurumları binalarının çevre ve dış tasarımından daha çok iç tasarımı önem taşımaktadır. Bina içerisinde insanların kendilerini rahat, huzurlu ve güvenli hissetmesi, verilen hizmetin amacı açısından çok önemlidir. İç mimari tasarım firması olarak tasarım çalışmalarında şunlara dikkat ediyoruz.

  • Estetik görüntü,
  • Odaların kullanım amacına uygun tasarlanması,
  • Ses ve ısı yalıtımları,
  • Kaliteli malzeme kullanımı,

Okullarda, ortamın havasının ve aydınlatma sisteminin kaliteli olması, kişilerde dikkat dağınıklığını önleyecektir. Tüm tasarım çalışmalarımızda bu detaylara dikkat ediyoruz.

Neler Yapıyoruz?

İç mimari tasarım, proje ve uygulama yönetimi hizmetleri sunan bir firma olarak müşterilerimize neler yaptığımızı gösteriyoruz. Tecrübeli ekiplerimizin yapmış olduğu çalışma örneklerini gösteriyor ve müşteri ihtiyaçlarını belirliyoruz.

Öncelikle müşterilerimizi dinliyor, tüm taleplerini karşılayabilecek yeni fikirler ortaya koyuyoruz. Okul ve kampüs tasarımlarında, trend oluşturmaya ve modern tasarımların ortaya çıkmasını sağlayacak çeşitli çalışmaları geliştirmeye başlıyoruz. Müşteri ihtiyaçlarını belirlerken, çalışmalarımızı, ayrılan bütçeye uygun olarak hazırlıyoruz. Kampüslerde, her mekan için farklı tasarım fikirleri sunuyoruz. 

Kaliteli Eğitim Alanları Oluşturmak

İnsanlar, bulundukları ortamı şık bulduklarında ve rahat ettiklerinde, orada daha uzun süre kalmayı tercih ederler. Okullarda ve kampüslerde verilen eğitimin kalitesinin artırılabilmesi için öğrencilerin oralarda daha uzun süre zaman geçirmesini sağlamak gerekiyor. İç mimarlık ekiplerimiz ile tüm proje geliştirme işlemlerini profesyonel olarak yapıyoruz.

Tasarımlarda kullanılan tüm malzemelerin kaliteli ve sağlıklı olmasına özen gösterilir. Sınıf ortamının her yönüyle sağlıklı ve huzur verici tasarıma sahip olmasını sağlayarak, kaliteli eğitim alanları oluşturmak için her türlü gayreti gösteriyoruz.

87

3D modelleme

Studio, eksiksiz bir 3D iç modelleme yelpazesi sunar

75

ODA ÖLÇÜMÜ

Projenin kusursuz tasarımının geliştirilmesi

85

2d Planlama

Harika görselleştirme için 2D planlama sağlıyoruz

[ testimonials ]

What People Say

"You will never fake the feeling of being in such a place. The live minimalism base on the natural materials & alive unprocessed."
Anna Paulina
Client of Company
"You will never fake the feeling of being in such a place. The live minimalism base on the natural materials & alive unprocessed."
Pablo Gusterio
Client of Company
"You will never fake the feeling of being in such a place. The live minimalism base on the natural materials & alive unprocessed."
Kristina Lee
Client of Company