[ GLZ Design Mimarlık ]

Villa Mimari Tasarımı

Çağdaş mimarlık ilkelerinin tasarım prensibi olarak belirlendiği firmamızda, ofis tasarımları da dahil olmak üzere pek çok iç mimarlık tasarımı gerçekleştirilir. Kullanıcıların ve yatırımcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz etmek ve iç mimarlık dekorasyon aşamasında bunları hayata geçirmek, GLZ Design olarak önceliğimizdir.

İhtiyaç duyulan tüm materyaller estetik bir görünüm ile harmanlanarak kreatif bir bakış açısı ofislere kazandırılır. GLZ Desing olarak müşterilerimize sunduğumuz pek çok hizmet modeli bulunmakla beraber, ofis tasarımı bunlardan bir tanesidir.

Ofis ve İç Mimarlık Hizmetleri

İç mimarlık alanına giren hizmetlerimiz kapsamında ofis tasarımı alanında uzman ekibimizce gerçekleştirilir. Diğer dekorasyon modelleri ile karşılaştırıldığı zaman ofis tasarımları daha dinamik bir yapıya sahiptir.

Ofis tasarımlarının günümüzde geldiği noktaya baktığımızda, hepsinin ayrı ayrı incelenmesi gerektiğini görürüz. Ofislerinizin iç dizaynı için buna bağlı olarak bir mimarlık ofisine ihtiyaç duymanız ise kaçınılmazdır. GLZ Desing olarak sizlere sunduğunuz iç mimarlık hizmetlerimiz, beklentilerinize ve ihtiyaçlarınıza paralel şekilde hayata geçirilir. Ofis tasarımlarımızda;

  • Toplantı odaları
  • Profesyonel çalışma alanları
  • Yemekhane
  • Yönetici odaları vb. daha pek çok faktör bir araya getirilir.

Sizin Ofisiniz Hangisi Olmalı?

Ofis tasarımlarınız için bizimle çalışmaya karar verdiğiniz takdirde hangi ofis modelini istediğiniz ön planda tutulur. İç mimarlık hizmetlerimiz kapsamında ofis tasarımlarımız genellikle klasik, country ve modern olarak üçe ayrılır.

Ofisinizi kendi belirlediğiniz bir konsept üzerinde tasarlamak istiyorsanız, firmamız çalışanları bu konuda da sizlere yardımcı olur. Ofisiniz için belirleyeceğiniz tarza karar verdikten sonra ihtiyaçlarınızı da anlatarak bizlere yardımcı olabilirsiniz. Beğendiğiniz tarz ile ilgili görseller bulmak ve bize iletmek, istediğiniz tasarıma daha kolay ulaşmanıza yardımcı olur.

Ofis Dekorasyon Konseptleri

Ofislerinizin nasıl bir görünüme kavuşacağı ile ilgili pek çok materyalden yardım alabilirsiniz. GLZ Desing olarak bünyemizde çalıştırdığımız mimarlarımız sizlere bu konuda yardımcı olmak adına gereken tüm özveriyi gösterir. Ofis dekorasyonunda bir çok farklı konseptten söz edebilmek mümkün olur. Ofis mimari çalışmalarında uzman bir ekip ile çalışan firmamız, sizlere günümüze uygun dekorasyon örnekleri ile yardımcı olmaya çalışır. Mekana sıcaklık katan ahşap konseptli tasarımlar, örnek gösterilebilir.

Ofis Tasarımı Nasıl Olmalı?

GLZ Design ailesi olarak ofis tasarımı konusundaki görüşü sizin istekleriniz ile ön planda tutmak önceliğimizdir. Dileyen müşterilerimiz için ise kendi tasarım modellerimizi ihtiyaçlar doğrultusunda ofislere yansıtmaktayız. Kullanılabilir ve ihtiyaçlara cevap veren bir ofis tasarımı; eşyaların dokusu, rengi ve deseni ile bütünleşmelidir.

Tarz sahibi bir ofis tasarımında kullanılacak eşyaların geometrik formunu ön plana çıkarmak, pek çok projede tercih edilen bir durumdur. Metal ve ahşap ögelerin ön plana çıktığı bir ofis tasarımı, muntazam bir şekilde uyum oluşturur. Bu gibi birçok kombin ideal ofis tasarımı için müşterilerimiz tarafından tercih edilebilir.

Ofis Tasarımının Faydaları

Bir işletmenin ofis olarak kullanacağı binanın tasarımını alanında uzman mimarlara bırakması, olumlu geri dönüşleri beraberinde getirir. GLZ Desing ise sizlere uzman ekibi ile birlikte en iyi tasarım hizmetlerini sunmak için günümüzün ihtiyaçlarına cevap vermek için kurulmuştur.

Mimarlık ofisi üzerinden bu hizmeti almak, ofis içerisinde çalışan kişilerin daha huzuru bir ortamda verimlerinin artmasını sağlar. Şirkete olan güvenin artmasında da etkili olduğu söylenebilir. Tecrübeli ve kalifiye bir elemana daha az ücret ödeneceği söylense bile, karakteristik bir tasarıma sahip olan şirketlerin tercih edilme olasılığı yüksek olur. GLZ Desing olarak ofis projelerinizde, mimarlık işlerinizde ve tasarım aşamalarında yanınızda olmak için her geçen gün daha fazla çalışmakta ve yenilikleri takip etmekteyiz. Firmamız anahtar teslim şeklinde çalışmaktadır.

87

3D modelleme

Studio, eksiksiz bir 3D iç modelleme yelpazesi sunar

75

ODA ÖLÇÜMÜ

Projenin kusursuz tasarımının geliştirilmesi

85

2d Planlama

Harika görselleştirme için 2D planlama sağlıyoruz

[ testimonials ]

What People Say

"You will never fake the feeling of being in such a place. The live minimalism base on the natural materials & alive unprocessed."
Anna Paulina
Client of Company
"You will never fake the feeling of being in such a place. The live minimalism base on the natural materials & alive unprocessed."
Pablo Gusterio
Client of Company
"You will never fake the feeling of being in such a place. The live minimalism base on the natural materials & alive unprocessed."
Kristina Lee
Client of Company