[ GLZ Design Mimarlık ]

Otel Projeleri Mimari Tasarımı

2016 yılından bugüne kadar müşterilerimize en özgün projelerin yanı sıra, hayallerindeki tasarıma kavuşmaları için de hizmet vermekteyiz. İç mimarlık alanında gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetlerden bir tanesi olan mağaza iç mimarisi ile bizden bekleneni en iyi şekilde verebilmek adına her geçen gün daha fazla çaba sarf etmekteyiz.

GLZ Desing Mimarlık olarak mağaza showroom projelerimiz ile bir çok önemli markanın tercihi olmayı başardık. Mağaza tasarımı yapılırken ihtiyaçların en iyi şekilde karşılanması için her türlü detayı incelemekte ve buna göre projemizi oluşturmaktayız.

Mağaza Showroom Tasarımlarında Müşteri Memnuniyeti

Mağaza tasarımlarımızda müşteri memnuniyetini sağlamak ve olumlu geri dönüşler almak bizim için oldukça önemlidir. Alışveriş merkezlerinin insanların hayatlarına yoğun bir şekilde dahil olması, alışveriş kavramına olan bakış açısının değişmesine de neden olmuştur. Bir mağazanın tasarımı esnasında ihtiyaç olan her türlü materyalin alan içerisinde bulunması ise bizim önceliklerimizden birisidir. Mağaza mimarisi yapılırken müşteriye alışveriş eylemi dışında daha farklı aktiviteler sağlamak adına bir çok tasarım üretmekteyiz. Showroom mimari örneklerimiz, ürettiğimiz bu ürünler hakkında bilgi almanız için web sitemizde bulunur.

Mağaza Showroom Tasarımında Cephe ve Vitrin

GLZ Desing olarak mağaza ve showroom tasarımlarımızda ön plana koyduğumuz eylemlerden birisi mağazanın bulunduğu cephe ve vitrinin tasarımıdır. Vitrin tasarımı mağazanın yeni müşteri kazanabilmesi için oldukça önemlidir. Bu nedenle tamamen camdan üretilen ve vitrinin içini görmeye yarayan tasarımlar üretmekteyiz. Markanın kimliğini tanıtabilmesi için de önemli bir yer kaplayan vitrinler, firmamız tarafından mağazanın baktığı cephe de hesaba katılarak seçilir.

Mağaza Showroom Tasarımında Görsel Etkileşim

Mağaza ve showroom tasarımlarımız esnasında görsel etkileşimin üst düzeyde olması için gereken tüm araştırmayı yapmaktayız. Bilgilendirme ve görsel etkileşim amacı ile kullanılan ve mağazanın içerisinde yer alan imaj, ekran vb. tüm yan unsurlar, müşterilerin alışveriş deneyimlerine zemin hazırlar. GLZ Desing olarak bizler de kendi müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmek adına mağaza içi tasarımda tüm detayları hayata geçiririz. Bu unsurların tamamı mağaza içi ürünler ile entegre bir şekilde çalışır ve mağaza içerisindeki müşteriyi rahatsız etmeden alışverişe yönlendirir.Mağaza ve showroom tasarımlarımız esnasında görsel etkileşimin üst düzeyde olması için gereken tüm araştırmayı yapmaktayız. Bilgilendirme ve görsel etkileşim amacı ile kullanılan ve mağazanın içerisinde yer alan imaj, ekran vb. tüm yan unsurlar, müşterilerin alışveriş deneyimlerine zemin hazırlar. GLZ Desing olarak bizler de kendi müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmek adına mağaza içi tasarımda tüm detayları hayata geçiririz. Bu unsurların tamamı mağaza içi ürünler ile entegre bir şekilde çalışır ve mağaza içerisindeki müşteriyi rahatsız etmeden alışverişe yönlendirir.

Mağaza Showroom Tasarımının Önemi

Mağaza ve showroom tasarımlarının bir iç mimarlık firması tarafından hayata geçiriliyor olması size her açıdan avantaj sağlar. Mağaza mimarisi ve iç tasarımının yapılması perakende sektörü içerisinde markanızın bir yansıması görevini görür. Bu nedenle de büyük bir önem taşır. Özellikle e-ticaretin yoğun olduğu son dönemlerde mağazaların tasarımlarının ilgi çekici olması oldukça önemlidir. Başkalarının yaptıklarını kopyalarak yeni bir mağaza açmak, müşterinin mağaza içerisinde vakit geçirmesinin önüne geçer. Vitrin tasarımının benzer olması, mağaza içerisine girme oranlarını önemli ölçüde düşürür. Bu nedenle mağaza ve showroom tasarımı hizmetlerinizi özgün projeler üreten iç mimarlık firmalarından almanız gerekir.

Mağaza Showroom Tasarım Hizmetleri

2016 yılından beri sizlere en özgün mimari projeleri sunan firmamız, mağaza ve showroom tasarımlarında da aynı prensip ile çalışır. Web sitemiz içerisinde daha önce hazırlamış olduğumuz projelere göz atarak siz de kendi aklınızda olan tüm detayları mağazanıza yansıtabilirsiniz. Perakende sektörü dünyada rekabet oranının en yoğun olduğu sektörlerden bir tanesidir.

Bu nedenle bir mağazanın fiziki olarak açılması ve satışa başlaması için iç dizaynının ilgi çekici olması gerekir. Müşterinin içerde daha fazla vakit geçirmesi, satın alım oranında artış yaşanmasına neden olur. Mağaza iç tasarımının ilgi çekici ve tamamen özgün olması da daha çok kişinin mağazayı ziyaret etmesi anlamına gelir. GLZ Desing Mimarlık olarak sizlere en özgün projeleri sunmak adına uzman bir ekip ile beraber çalışmaktayız. 

87

3D modelleme

Studio, eksiksiz bir 3D iç modelleme yelpazesi sunar

75

ODA ÖLÇÜMÜ

Projenin kusursuz tasarımının geliştirilmesi

85

2d Planlama

Harika görselleştirme için 2D planlama sağlıyoruz

[ testimonials ]

What People Say

"You will never fake the feeling of being in such a place. The live minimalism base on the natural materials & alive unprocessed."
Anna Paulina
Client of Company
"You will never fake the feeling of being in such a place. The live minimalism base on the natural materials & alive unprocessed."
Pablo Gusterio
Client of Company
"You will never fake the feeling of being in such a place. The live minimalism base on the natural materials & alive unprocessed."
Kristina Lee
Client of Company