[ GLZ Design Mimarlık ]

Konut Mimari Tasarımı

İç mimarlığın devreye girdiği alanlardan bir tanesi olan konut tasarımları, alanında uzman bir ekip tarafından müşterilerin beklentisi doğrultusunda hayata geçirilmelidir. GLZ Desing Mimarlık ofisi olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerden biri konut tasarımıdır. Ekibimiz her geçen gün büyümekle beraber, yeni ve özgün fikirlerimiz ile sizlerin yanında olmaktan gurur duymaktayız. Her yeni proje kendi çıtamızı yükseltmek için bize bir fırsat sunmakta ve sizlere daha özgün bir hizmet verebilmek amacı ile kendimizi geliştirmeye olanak tanımaktadır.

Konut Mimari Nedir?

İnsanların yaşam alanı olarak tanımlanan evler, günümüzün çoğunu geçirdiğimiz yerdir. Konut tasarımı projelerimiz dahilinde tamamen sizin zevkinize uygun olarak hazırlanmış, kendinizi içinde mutlu hissedeceğiniz bir eve sahip olabilirsiniz. Konut mimari hizmetimiz kapsamında alanında uzman ekibimiz ne istediğinizi en iyi şekilde kavramak açısından bireysel yaşantınız ve zevklerinizle ilgili de bir takım araştırmalar yapar. Konut dekorasyonu ve tasarımı herkes için belirli ölçülerde önem teşkil eder. Evinizi baştan dekora etmek ya da sıfırdan yeni bir alana sahip olmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Konut Tasarımı

Evlerin iç tasarımını hayata geçirmek adına ürettiğimiz projelerimiz, müşterilerimizin memnuniyetini karşılar. Konut tasarımında en dikkat ettiğimiz nokta müşterilerimizin isteklerini ve ihtiyaçlarını karşılamasıdır. Evinizin ihtiyacınıza uygun olarak döşenmiş olması, ferah bir alan elde etmenizde de size yardımcı olur. Ekibimiz tarafından zevkinize uygun olarak seçilmiş mobilyalar ile kombinlenen diğer tüm ürünler, uyum içerisinde hareket eder. GLZ Desing Mimarlık firmamız bu konuda sizlere hem özgün hem de kaliteli bir hizmet sunmayı hedefler.

Konut Dekorasyonunda İç Mimarlık

Mimarlığın alanlarından birisi olan dekorasyon, konut içerisinde yaşayacak olan kişi ya da kişilerin ihtiyaçlarına yönelik hareket edilmesinde etkilidir. Mimarlık ofisimiz tarafından bu zamana kadar hayata geçirmiş olduğumuz konut tasarımlarımız, müşterilerimizin memnuniyetini karşılar niteliktedir.

Mobilyadan duvar rengine, ışıklandırma sistemlerinden aydınlatmalara kadar birçok faktör tarafımızca detaylı bir şekilde seçilir. Böylelikle evinize girdiğiniz zaman uyumlu ve huzurlu bir ortam sizi bekler. Salonunuzda televizyonun hangi açıda durması gerektiği, evin odalarının aldığı ışığa göre mobilyaların konumlandırılması vb. daha pek çok hizmet, konut tasarımına örnek verilebilir.

Konut Tasarımında Mimarlığın Gereksinimi

İç mekanlarda yer alan dekorasyonların insanların psikolojisine iyi geldiği ve bu alanda bir etki yaptığı bilinen bir gerçektir. Bu nedenle kişinin yaşam alanına ve görüşüne uygun olarak tasarlanmış olan iç mekanlar, huzur ve mutluluk gibi duyguları beraberinde getirir. Kişinin kendi evine girdikten sonra dekorasyonun ferahlığını hissetmesi, iç mimarlığın da gereksinimini beraberinde getirmiştir.

Dekorasyon konusunda kafası karışık olan insanların iç mimarlık ofislerinden yardım aldıkları bilinir. GLZ Desing olarak biz de işimizi en iyi şekilde yapmak ve sizlere istediklerinizi vermek adına her gün aynı özveri ile çalışmaktayız.

Her tasarımımızda görselliği ön plana koyarak bizden beklediğiniz ortamı sizlere sunmaktayız. Konut tasarım projelerimize bakarak firmamızım bu zamana kadar yapmış olduğu işler hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Kendi yaşam alanınızı size en uygun şekilde dekore etmek için firmamız her zaman yanınızda. 

Konut Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Konut tasarımı yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar bulunur. Bunların tamamı firmamız uzman ekibi tarafından detaylı bir şekilde araştırılarak hayata geçirilir. Konut tasarımına başlamadan önce;

  • Yer döşemesi ve duvar renginin birbiri ile uyumlu olması
  • Odaların her birinde uyumlu mobilyaların ve eşyaların kullanılması
  • Aydınlatma sistemlerinin evin ihtiyacına uygun bir şekilde seçilmiş olması

Mutfak duvarı ile dolapların renklerinin birbirini tamamlaması gibi birçok faktör göz önüne alınmalıdır. GLZ Desing firmamız iç mimarlık hizmetleri kapsamında sizlere her detayı düşünülmüş anahtar teslim projeler sunar.

87

3D modelleme

Studio, eksiksiz bir 3D iç modelleme yelpazesi sunar

75

ODA ÖLÇÜMÜ

Projenin kusursuz tasarımının geliştirilmesi

85

2d Planlama

Harika görselleştirme için 2D planlama sağlıyoruz

[ testimonials ]

What People Say

"You will never fake the feeling of being in such a place. The live minimalism base on the natural materials & alive unprocessed."
Anna Paulina
Client of Company
"You will never fake the feeling of being in such a place. The live minimalism base on the natural materials & alive unprocessed."
Pablo Gusterio
Client of Company
"You will never fake the feeling of being in such a place. The live minimalism base on the natural materials & alive unprocessed."
Kristina Lee
Client of Company