[ glz design Mimarlık ]

İç Mimar

Yaşam alanlarında güzel bir dekoratif yapı oluşturmanın her insana kendisini oldukça iyi hissettiren bir yönü olur. Bu bakımdan bulunulan ortamlar için öncesinde bir dekorasyon planlaması yapılmalı ve ilgili alan bu plan çerçevesinde düzenlenmeye çalışılmalıdır.

Duruma profesyonel bir bakış açısıyla yaklaşılması her açıdan istenen olumlu sonuçların en başarılı şekilde alınabilmesine bir olanak sağlar. İç mimar hizmetleri verdiğimiz firmamızdan bu konuda gerekli destekleri alabilirsiniz.

Aklınızda yer eden ve kendi tarzınıza uygun güzel alanlar oluşturma isteği içerisindeyseniz bizlerin zengin bakış açısı, deneyimi ve öngörülerinden yararlanabilirsiniz. Bolu – düzce bölgesinde verdiğimiz hizmetler doğrultusunda bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

İç Mimar Tasarım Hizmetleri

Firmamız bünyesinde bizler iç mimari hizmetler kapsamında birçok farklı alana özgü şekilde çalışmalar yapabiliyoruz. Sizlerin isteklerine uygun olarak gerekli düzenlemelerle göze hoş gelen alanlar oluşturuyoruz.

  • Salon ve çalışma odası tasarımları,
  • Banyo ve mutfak alanlarına yönelik dekorasyon çalışmaları,
  • Misafir odası tasarımları,
  • Çocuk odası dekorasyon çalışmaları,
  • Kafe ve restoran iç mimari çalışmaları,
  • Home office dekorasyonu,

Genel olarak bizler bir yaşam veya hizmet alanında hemen her bir bölüme dair başarılı planlamalar yapabiliyor ve bunlar üzerinde en özenli çalışmalarla sonuca ulaşabiliyoruz. Hayal ettiğiniz en güzel ortamlara kavuşmak için sizler de profesyonel desteğimizden yararlanabilirsiniz.

İç Mimari Planlama

İç mimari çalışmalarda girişilen her bir projenin genel itibariyle kendisine özgü birtakım dinamikleri olur. Bu bakımdan ilgili projeye daima hassasiyetle ve onun ihtiyaçlarını dikkate alarak yaklaşılması oldukça önem arz eden bir konudur.

Mimarlık alanında sunduğumuz hizmetler doğrultusunda bizler kendi öngörülerimiz çerçevesinde bir plan tasarım ortaya koyarken daima ortamın ihtiyaçlarını da göz önünde bulunduruyoruz. Hangi yapının o alanın ruhuna yakışacağına dair isabetli kararlar almaya çaba gösteriyoruz.

Bunu yaparken aynı zamanda sizlerin de istek ve görüşlerinden faydalanarak bu kapsamda ilgili yol haritamızı çiziyoruz.

Tam manasıyla mimari çalışmalarımız çerçevesinde istenen yapıyı ortaya çıkarmak için bir gayret gösteriyoruz. Dilerseniz sizler de başarılı bir çalışmanın yapılması doğrultusuna bizlerden gerekli hizmetleri alabilirsiniz.

İç Mimarı Tasarım Oluşturma

Belirli bir alana yönelik dekorasyon çalışmalarında en önemli hususlardan biri, ilgili projenin bitmiş halinin önceden somut olarak görülebilmesidir. Durum böyle olduğunda alınacak kararlar konusunda çok daha emin adımlarla hareket edilmesi şansına sahip olunur.

Mimari hizmetlerimiz doğrultusunda bizler genel olarak henüz daha projenin çalışma aşamasına geçmeden buna dair birtakım görselleri müşterilerimize sunarız. Son ulaşılacak tablonun nasıl olacağını bu sayede müşterilerimiz daha çalışmanın ilk başında görebilmiş olurlar.

Eğer resmedilen yapı müşterilerimizden onay alırsa profesyonel kapsamda çalışmalarımıza kısa sürelerde başlarız. Bu süreçte ek istekler ve talepleri de dikkate alarak yine sürece kararlı şekilde yön veririz.

İç Mimari Proje Teslim

Her dekorasyon ve iç mimari tasarım çalışmasının daima belirli bir süre zarfında tamamlanması ve uygun şekilde neticelendirilmesi gereklidir. Bunun başarılması için ise önceden iyi bir plan oluşturulmalı ve buna riayet ederek sonuca ulaşılmalıdır.

Mimarlık hizmetlerimiz çerçevesinde bizler ilk etapta tasarım kapsamında projenin ana hatlarını oluşturduktan sonra çalışmanın hangi süre zarfında biteceğine dair de bir belirleme yaparız. Daima buna sadık kalarak bu süre zarfında çalışmayı neticelendirir ve müşterilerimize ilgili alanı sorunsuz teslim ederiz.

İç Mimari Destek

Ev ortamlarınız veya restoran, kafe ve benzeri alanlar için modern bir mimari tasarım yönelik destekler almayı istiyorsanız bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bizlere oldukça kolay şekilde ulaşabilir ve bu manada isteklerinizi belirtebilirsiniz. 

87

3D modelleme

Studio, eksiksiz bir 3D iç modelleme yelpazesi sunar

75

ODA ÖLÇÜMÜ

Projenin kusursuz tasarımının geliştirilmesi

85

2d Planlama

Harika görselleştirme için 2D planlama sağlıyoruz

[ testimonials ]

What People Say

"You will never fake the feeling of being in such a place. The live minimalism base on the natural materials & alive unprocessed."
Anna Paulina
Client of Company
"You will never fake the feeling of being in such a place. The live minimalism base on the natural materials & alive unprocessed."
Pablo Gusterio
Client of Company
"You will never fake the feeling of being in such a place. The live minimalism base on the natural materials & alive unprocessed."
Kristina Lee
Client of Company