[ projelerimiz ]

En İyi İç Mekan Çözümleri

Stüdyomuzun temel felsefesi, benzersiz tarzlar ve mimari kullanarak projelerin ışık hızında geliştirilmesiyle müşterilerimiz için bireysel, estetik açıdan çarpıcı çözümler yaratmaktır. Ne istediğinize dair hazır bir taslağınız olmasa bile – hayal ettiğiniz sonucu elde etmenize yardımcı olacağız.

[ stratejimiz ]

Felsefemiz

Çağdaş mimarlık ilkelerini tasarım prensibi olarak belirleyip, empatik yaklaşımla yatırımcı ve kullanıcı ihtiyaçlarını estetik ve malzeme gereklilikleri ile harmanlayıp mimari ve iç mekan tasarımı yapmak. Yapılan tasarımları en gerçekçi görseller ile sunup müşterilere tek bir elden bütüncül hizmet vermektir.

Misyonumuz

Otelden, hastaneye, konuttan ofise pek çok farklı alanda bütüncül yaklaşımla tüm Türkiye çapında projelere imza atmak ve bunu gerçekleştirirken çağın ve teknolojinin gereklerini takip edip sürekli yenilenmektir.

Vizyonumuz

Tarzımıza "canlı minimalizm" diyoruz. Canlı minimalizm, görsel bir bakışla ilgili değildir. İçsel duyguları, gerçek benliğinizi ifade eder.

Değerlerimiz
[ +]
Mutlu Müşteri
[ +]
Yıllık deneyim
[ +]
konut projesi
[ ]
Ödül
[ GLZ DESIGN ]

Biz Kimiz?

Hakkımızda

2016  yılından bugüne müşterilerine sunduğu kaliteli hizmeti, ürün çeşitliliği, kapasitesi ve koordinasyon kabiliyetiyle hizmet verdiği iç mimarlık sektörünün güçlü bir firması aynı zamanda yaşam ve iş alanlarına değer katmak isteyen kişilerin öncelikli tercihi olmuştur. Yaratıcılığı ve estetik anlayışının yanında projelerindeki koordinasyonu, tecrübesi, ekip çalışması, hızı ve bütçe yönetimi ile daima müşterilerinin takdirini kazanmıştır. 

Müşteri memnuniyeti ve ödeme kolaylığı prensibi ile kusursuz ve kaliteli hizmeti hedefleyen Ankara İç Mimarlık 30+ kişilik profesyonel ve eğitimli ekibi ile birlikte projelendirme, inşaat taahhüt (uygulama, duvar, sıva, alçı, boya, seramik, elektrik, su tesisatı, demir ve çelik işleri, alüminyum, cam işleri) ve mobilya üretimini; kendi bünyesinde çözümlemektedir. Bundan dolayı maliyetler minimize edilerek yüksek kalitede işler elde edilmekte ve kesintisiz teknik servis ve garanti anlayışını sürdürülebilir kılmaktadır. 

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Büyüyen bir ekip, çanta dolusu fikirler ve bunları gerçekleştirecek şirket içi becerilerle, yeni ve heyecan verici projeler üstlenmeye, sınırları zorlamaya ve statükoyu yeniden tanımlamaya her zaman hevesliyiz. Burada size yardımcı olabileceğimiz birkaç şey var:

  • İç Mimari Tasarım, Proje ve Uygulama (taahhüt) Hizmetleri
  • İç Mimari ve Mimari Danışmanlık Hizmetleri
  • Proje Yönetimi Hizmetleri
  • Proje Yönetim Danışmanlığı
  • Uygulama Kontrolörlüğü ve Uygulama Yönetimi
  • Mekanik, Elektrik, İnşaat Mühendisliği ve Peyzaj gibi farklı disiplinler arası proje-uygulama koordinasyonunun sağlanması
  • Zincir (franchise) Mağaza ve Restoranlar için proje desteği


Her proje, yeni bir soluk, yeni bir heyecan katmaktadır. Her uygulama, çıtayı yükseltmek için elimize geçen bir fırsattır. Bu ideoloji ile yürüttüğümüz işletme mantığımız bizi 'trendleri takip eden' olmaktansa 'trend oluşturan' yapmaktadır. 

Nasıl Çalışırız?

Her şey sizinle başlar. İhtiyaçlarınızı dinleriz. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda, bütçe dahilinde her mekan için güncel önerilerde bulunuruz. Fikirlerimizi, mekan kurgusu ile harmanlayıp projelendiririz. Kağıt üzerinde oluşturduğumuz projelerin, etkili ve yalın bir biçimde olmasına, her kesim tarafından anlaşılabilir olmasına ve hayata geçirilebilir olmasına özen gösteririz.

 Tasarımlarımızın, mekanlarınızda hayata geçmeden hemen önceki aşamasında görselleştirip foto gerçekçi görseller ile size sunarız. Böylece projelendirilen alanların daha bir çivi bile çakmadan, bitmiş haline ait fotoğrafını görme şansını sunarız. 

Bütçeye sadık kalınmış proje için oluşturulan teklifin kabul görmesi halinde, malzeme seçimleri ve alt yapı oluşturulması ile uygulama işlerine başlıyoruz. İş güvenliğine, şantiye temizliğine, fen standartlarında uygulama detaylarına, hassas işçiliklere önem gösteriyoruz. Belirlenen uygulama süresi içerisinde müşteri memnuniyeti ile teslim ediyoruz. 

[ PROFESYONEL KADROMUZ ]

Yetenekli Ekibimizle Tanışın

Güldeniz Zeyrek

Güldeniz Zeyrek

[ Kurucu ]
Cansu Öztürk

Cansu Öztürk

[ Proje Sorumlusu ]
Fernaz Güler

Fernaz Güler

[ İç Mimar ]
[ referanslar ]

İnsanlar Neler Diyor?

"You will never fake the feeling of being in such a place. The live minimalism base on the natural materials & alive unprocessed."
Anna Paulina
Client of Company
"You will never fake the feeling of being in such a place. The live minimalism base on the natural materials & alive unprocessed."
Pablo Gusterio
Client of Company
"You will never fake the feeling of being in such a place. The live minimalism base on the natural materials & alive unprocessed."
Kristina Lee
Client of Company